Farklı yaşlarda boyun gençleştirme için TOP prosedürleri

boyun gençleştirme tedavileri

Herkes daha güzel ve daha genç görünmek istediği için gençleştirme işlemleri hem genç hem de yaşlı kadınlar arasında popülerdir. Yıllar geçtikçe, yaş, boyun kadar yüz vermez - kırışıklıklar ve teller ortaya çıkar. Bu süreci görmezden gelemezsiniz ve sadece yüz yaparak boynu unutamazsınız, aksi takdirde karmaşık bir etki olmaz. Boyun ve dekolte gençleştirme merkezimizin kozmetik uzmanları tarafından kullanılan modern ileri teknikleri düşünün.

Boyun nasıl yaşlanır?

Boyun bölgesindeki derinin yapısı diğer bölgelerden farklıdır. Daha incedir, pratikte yağ tabakası yoktur. Bundan, kırışıklıklar daha hızlı ve zamanla derin kıvrımlar ortaya çıkar. Boyun bölgesinde cildi ultraviyole radyasyonun etkisi altında kurumasını önleyen daha az melanosit hücresi vardır. Güneşte açık bir yaka, bir kadının gençliğini ve güzelliğini korumanın en iyi yolu değildir.

Boyundaki solmuş cilt, güzel bakımlı bir yüze, parlayan gözlere ve bir gülümsemeye sahip bir kadın gören herkes için dikkat çekicidir. Bu zıtlıktan kaçınmak için, birkaç etkili tekniğin bulunduğu bu alanı gençleştirmek için bir dizi prosedürden geçmek gerekir.

Servikal bölgedeki değişiklikler 30 yaşına kadar zaten oluşmaya başlar, bu yaşta ilk kırışıklıklar zaten fark edilir, cilt eskisinden daha kuru hale gelir. Diğer yaşlanma belirtileri, iplikçiklerin görünümünü içerir - damarlar, sarkan cilt bölgeleri. Aynı zamanda ev ilaçları sorunu çözmez ve kremler önleyici etkiye sahiptir ancak sarkmayı hiçbir şekilde etkilemez. Halka şeklindeki kırışıklıklara "Venüs'ün Halkaları" da denir, böyle bir monisto, daha önce ortaya çıkmışsa, herhangi bir kremle çıkarılmayacaktır. Doktorlar dermatologlar bu konuda uzmanlaşmıştır ve merkezimizde prosedürler konusunda eğitim vermektedir.

Boyun gençleştirme için en iyi prosedürler

Evde korunmak için genç yaşlardan itibaren dekolte bölgesi için güneş koruyucu ve nemlendiriciler kullanarak gençliğin uzamasını sağlayabilirsiniz. Boyun ve dekolte bölgesindeki cilt gençleştirme için kozmetik prosedürler arasında şunlar vardır:

  1. Kaldırma - ameliyatlı veya ameliyatsız yapılabilir. Ameliyatsız kaldırma, esas olarak hyaluronik asit bazlı doğal modern müstahzarlardan dolgu enjeksiyonlarından oluşan popülerdir.
  2. Enjeksiyon yeniden yapılandırma, plazmolifting, mezoterapi enjeksiyonları ve biorevitalizasyon ile cildi değiştirmeyi amaçlayan bir prosedürdür.
  3. Donanım teknikleri - fraksiyonel lazer termoliz, ELOS gençleştirme.

Estetik tıp ve kozmetoloji iki ana problemle başa çıkıyor - kuru cilt ve iplikçiklere ve kırışıklıklara neden olan sarkma. İlk değişikliklerle etkili yöntemler mezoterapi ve mikro akım tedavisi, foto gençleştirme, fraksiyonel mikroiğne tedavisidir. İkinci bir çene varlığında - intralipoterapi. Yaşlılıkta güçlü değişikliklerle, biyorevitalizasyon, peptitlerle biyoreparasyon, plazmolifting, yüz ovalinin biyolojik olarak güçlendirilmesi, mesothreads ve botoks kullanılır. Peeling ile birlikte enjeksiyon teknikleri en iyi sonucu verir.

Hacmi geri yükleme ve pitozu ortadan kaldırma

Ameliyatsız kaldırma iki şekilde gerçekleştirilir - lipofilling veya dolgu maddelerinin tanıtılması. Teknik, sarkmaları ortadan kaldırmanızı ve hacim almanızı sağlar. Bunun için cilde dolgu maddeleri verilebilir veya lipofilling sırasında hastanın kendi yağı cilt altına enjekte edilir. Kozmetolog, hastanın durumunu inceleyerek bir veya başka bir yöntem seçmeye yardımcı olur. Hastada sadece kırışıklıklar varsa ve sarkma yoksa kontur estetiği yapılır, germe bir kompleks içinde gerçekleşir.

Yüzün yerçekimi pitozisini ortadan kaldırmak için dikey teller sarktığında ve aralarında bir boşluk oluştuğunda Botox tekniğini kullanmak mümkündür. Ayrıca ameliyatsız enjeksiyonlarla germe, sarkmaları doldurmanıza olanak sağlar.

Boyundaki cilt tonunu geri yükleme

Bunun için uygun:

  • mezoterapi - özel kokteyller ile minimal dozlarda enjeksiyonlar;
  • plazmolifting - hastanın kendi kanının kaynakları kullanılır;
  • biorevitalization - hyaluronik asit preparatlarının enjeksiyonları.

Bu ürünler her yaşa uygundur. Ayrıca, kontrendikasyonlar ve özellikler olabileceğinden, yalnızca bir güzellik uzmanıyla bir yöntem seçmeniz gerekir.

Hücre restorasyonu için lazer kaldırma

Lazer gençleştirme, cildi eşitlemek ve kırışıklıkları gidermek gerektiğinde uygundur ve diğer nemlendiriciler yardımcı olmaz. Lazer cildin yüzeyini yeniler, rengini ve yapısını tazeler. Sarkma veya gıdı oluşumu gibi diğer sorunları ortadan kaldırmanız gerekmiyorsa germe yerine lazer tedavisi yapılır.