Yorumlar Bioretin

 • Elvira
  Yaşı benden genç ve kırışıklık vardı. İle ilgili bir sorun var, endokrin sistem, belki de bu tetikledi, kötüleşen cilt görünümünü. Bir arkadaşım vermişti kremi-maskesi bioretin. Ben önce bile sinirlendi, gibi bir şey ima ediyor görünüyorum, çok iyi değil, ama ne zaman o преобразил benim deri, ben delicesine minnettarım. Şimdi herkese tavsiye ediyorum bioretin.
  Bioretin
 • Νικόλαος
  Aldım bu kremi eşim için, sonuç çok önemli. Yaş alır, şahsen ben onu kırışıklıkların hiçbir şey engel değil, ama izle, nasıl yaşıyor, ben değil. Her türlü enjeksiyon, ona kontrendikedir, bu yüzden istedi kızı buldum internette en iyi seçenek, mevcut para. Verim şaşırttı beni bile karısı genç 10 yıl kesin!
  Bioretin
 • Elif
  Benim cilt şimdi ikinci gençlik. Sonra stres oldum gibi daha yaşlı, daha genç bir kadın. Para pahalı prosedürleri, çekim ve sıkılaştırma yok. Okudum forumda pro krem bioretin ve denemeye karar verdi, diye Düşündüm, yine de bir şey kaybetmem, ve haklıydı – kayıp ben bir şey, ve kazanmıştır, parlayan, yumuşak, pürüzsüz bir cilt!
  Bioretin
 • Zeynep
  Her zaman gittim bir ustaya, bir güzellik, ama bir gün lazım oldu acilen peeling yapmak, ve yerleri benim için bir uzmana kalmadı, ne bir kayıt zorunda kaldı başka bir güzellik. Sonra kendini şehre bırakmak isteyenler için usta dedi ki, hiçbir soyma ve diğer tedaviler, benim güzellik, ihtiyacım yok. Deri sırada, ona sadece yeterli bakım. O zaman karınıza krem bioretin. Ben kontrol karar verdi, onun sözleri ve aniden gerçekten ben sadece boşa para harcamak. Ve güzellik değil, yanlış – kullanım iki hafta sonra krem yüzüme formda ve kırışıklıklar daha az belirgin.
  Bioretin
 • Mustafa
  Annemde vardı, hayat kolay değil, ve ben vermek istedim ona bir şey mümkün olsaydı, onu hatırlatmak, o bir kadın. Aldım büyük bir buket çiçek, en sevdiği parfüm ve krem bioretinbana tavsiye etti bir arkadaşım. Bir kaç hafta sonra tekrar geldi ve şaşırdım, çünkü annem baktı çok farklı. Krem çok iyi astarlı, cilt, yüz oldu, pürüzsüz ve oval ölçüde azalmıştır.
  Bioretin
Değerlendirme Bioretin
5
25